הרצאות, סדנאות וקורסים
הצוות המקצועי והמנוסה שלנו מעביר הרצאות וסדנאות שונות בתחומי עשייה ומחשבה פמיניסטית, תקשורת, שימוש ברשתות חברתיות וגיוס המונים. נשמח לבנות עבורכם את ההרצאה המושלמת בתיאום מראש.

התכנים הקבועים שלנו:

תקשורת פמיניסטית – למה זה חשוב? – הרצאה המיועדת לתלמידי תיכון, סטודנטים וקהל המתעניין בעשייה פמיניסטית. בהרצאה אנו מסבירות את הדרך בה ״פוליטיקלי קוראת״ נולדה, את החשיבות שבצריכה ביקורתית של עיתונות ואת המשמעות של עיתונות אקטיביסטית ופמיניסטית. אנו מדגימות גם איך לחשוב באופן ביקורתי על דימויים וסיפורים הנוגעים לנשים בתקשורת ואיך לקדם יוזמה אלטרנטיבית בעזרת מחשבה יצירתית וערכית. 

שימוש במדיה החברתית למטרות חברתיות – הרצאה שמיועדת לארגוני מגזר שלישי ומתנדבים ומסבירה את היתרונות המשמעותיים שהרשתות החברתיות מאפשרות לנו ביצירת קהילה וקידום אג׳נדה משותפת. במהלך ההרצאה נסקור את הרשתות החברתיות הפופולריות בישראל, שיטות שונות של פעולה בהן ומה הן מאפשרות, נבהיר כיצד פיתחנו את מודל העבודה הייחודי של ״פוליטיקלי קוראת״ כך שיתאים למטרתנו החברתית ונציע טיפים לכתיבה יעילה יותר ברשתות. 

אסטרטגיית מדיה חברתית וכלים בסיסיים – הרצאה או מספר הרצאות שמכוונות לארגונים המעוניינים להעניק לעובדים שלהם הבנה טובה יותר של מדיה חברתית, איך לקדם את הארגון ברשתות החברתיות השונות, עם ובלי מימון, איך לחשוב בצורה יצירתית ולהשיג יעדים ארגוניים מוגדרים במרחב החברתי ועוד. 

סדנאות כתיבה – סדנאת כתיבה הכוללת לרוב שני מפגשים במסגרתם אנו מאפשרות למשתתפות להבין איך לנצל את הכשרון של כל אחת מאיתנו לכתיבה ולמנף אותו למטרות אישיות או ארגוניות. איך לרתום השראה, איך לספר את הסיפור האישי שלנו, איך לבחור דימויים רלוונטים ועוד. 

סדנת מימון המונים  – לאור הנסיון שלנו בגיוס המונים שכולל קמפיין גיוס המונים פופולרי שגייס מעל 250,000 שקלים וייעוץ מתמיד לעמותות נוספות ואינדיבידואלים המעוניינים לנהל קמפייני גיוס, אנו מציעות סדנא המורכבת ממפגש אחד או שניים במסגרתה נחשוב יחד על הדרך החכמה ביותר להשתמש בפלטפורמה עבור הארגון שלכם. מה חשוב לקחת בחשבון לפני היציאה לקמפיין, כיצד לבחור פלטפורמה ולהתנהל מולה, איזה תשורות להציע אם בכלל, מה משמעות המהלך עבור הארגון והאם הוא הצעד הנכון עבורכם. 

פנו אלינו בכל סוגייה בנושא, נשמח לחשוב יחד על התוכן המתאים ביותר לארגונכם ולהציע הצעת מחיר.

לפניות maya@politicallycorret.co.il

תמכו בנו