Reading Time: 2 minutes

לדוש ששכב איתי לפני כמה ימים. רציתי לשאול. למה התנהגת ככה?

Reading Time: 2 minutes

מאת: אנונימית

אתה אדם נעים, חברי ומנומס,למה במיטה זה השתנה?

כשהתכתבנו היית ישר והגון, הבהרת שאתה מעוניין בקשר קצר, קליל, מיני וכייפי, ולא מעוניין בדבר מעבר לזה. הסכמתי. החלטתי שזה מתאים לי עכשיו, ובאתי אליך הביתה בדיוק בשביל זה. קצר, קליל, מיני וכיפי.

היה ערב נחמד, שתינו, אכלנו, דיברנו, צחקנו. נכנסנו למיטה.

למה פתאום נהיית קר, ולא מתקשר?

עשר שניות מהרגע שנכנסנו לחדר ניסית להיכנס לתוכי. אמרתי לך שתאט, שעוד לא. למה לא הקשבת לי? חשבת שאברח? שלא תקבל סקס היום? אבל גם אני רציתי סקס, וידעת שגם אני רוצה, למה לא להקשיב?

"אני חושב שנגמרו לי הקונדומים" "אני לא מוצא" למה המשחק המטופש הזה? אתה לא ילד, אתה מבין מה המשמעות של מין לא מוגן, ואם משום מה זה לא חשוב לך, איך אתה יכול לזלזל בזה שזה חשוב לי? אתה חושב שנולדתי אתמול? ברור שהבאתי איתי.

ומיד, חדירה.

כל הגוף שלי פה. כל הגוף שלך פה. יכולנו להפיק מהם כל כך הרבה עונג והנאה. אפילו לא ניסית, לא גיששת לראות מה אני אוהבת. הייתי אומרת לך. הייתי נוגעת בך בעשרות דרכים נעימות ומענגות, והיינו נהנים כל כך מהכל וגם מהחדירה. למה דילגת על כל זה? לא נגעת בי בכלל, וכשניסיתי לגעת בך לא הגבת.

חדרת, גמרת, זהו.

זו פעם ראשונה שאתה עושה סקס? זה הדבר היחיד שאתה יודע לעשות? זה הדבר היחיד שאתה אוהב לעשות? אני האישה הראשונה שאתה נמצא איתה שלא מתאים לה להגיע לחדירה תוך עשר שניות?

כשאמרתי לך שאני רחוקה מלהיות מסופקת מלמלת איזה תירוץ מתחכם על זה שאתה לא רוצה לרדת. לקח לי רגע להבין בכלל מה אמרת. אתה כזה אידיוט, בחיי. לא רציתי בכלל שתרד. זה אקט אינטימי מדי בשבילי, בשביל פעם ראשונה, וגם אם היית מבקש לא הייתי מסכימה. אבל לא דיברת איתי, לא התקרבת אלי, לא היית איתי בדיאלוג המיני שבו שני אנשים מחפשים ומגלים מה נעים להם ולפרטנר שלהם.

אתה גבר נאה בן 39. אתה רווק עם רזומה מיני עשיר, ואתה יודע על סקס רק שלושה דברים:

1. להכניס פין לפות.

2.קונדום זה לא מגניב.

3. לרדת לאישה זה מגעיל.

מה עם ללטף? לחבק? לנשק? למשמש? מה עם לדבר? לברר? להקשיב? לייצר ביחד את התסריט שבו שנינו מככבים?

יכול להיות שזה באמת כל מה שאתה יודע?

אני מתקשה להאמין.

סקס זה לא משחק סכום אפס. אתה לא מפסיד כשלפרטנרית שלך נעים. זה בדיוק הפוך. זה כל כך הפוך. באמת אתה לא יודע את זה? אף פעם לא חווית סקס הדדי, ממושך ומענג לשני הצדדים? אם ככה, כדאי שתלמד, והייתי שמחה ללמד אותך את מה שאני יודעת. אתה יודע איך לומדים? שואלים ומקשיבים.

אבל אני בטוחה שאתה יודע ושהיו לך חוויות אחרות, רק שמשום מה החלטת שאותי אתה מזכה רק בעשר שניות וחדירה.

למה?

מה היה קורה אם היית נחמד? לא מאהב מתרפס שרק מחפש איך לרצות אותי ולספק את כל מאוויי, סתם אדם נחמד. כמו שהיית נחמד מוקדם יותר, כשישבנו בסלון והצעת לי משהו לשתות, ומזגת גם לך, וסגרת את החלון כשהיה לי קר. אז ככה גם בסקס, חברי ומנומס, מה היה קורה אז? אתה חושש שהייתי מתאהבת בך? שאתה בי? זה הפחד הגדול?

אנחנו ילדים גדולים, כל אחד מאתנו בחר הלילה בסקס לא מחייב. אין סיבה שנתאהב פתאום. ואם בכל זאת רגשות היו מתעוררים (אולי אצלי) וזה לא היה מתאים (אולי לך) היינו חותכים. קורה, מתמודדים, ממשיכים.

קצר, קליל, מיני וכיפי. זה אומר כיפי גם בשבילי. ללא היקשרות רגשית עמוקה, אבל לא קר, נצלני, חד-צדדי ומנוכר. ציפיתי שתהיה נחמד ומנומס גם לפני, גם תוך כדי וגם בבוקר שאחרי. זו ציפייה מוגזמת?

רוצות לקרוא עוד כתבות כאלה? תמכו בנו באופן קבוע או חד פעמי על מנת שנוכל להמשיך ולעשות תקשורת פמיניסטית

לפוסט הזה יש 5 תגובות

 1. Avatar
  גיא

  כגבר קראתי, מעניין. יש לנו תפיסות, לפעמים אנחנו חושבים שאנחנו מבינים את הבחורה אבל האמת הבנו הפוך לגמרי. צריך שיותר גברים יקראו את זה.

 2. Avatar
  אני

  מה הקשר בין "להבין את הבחורה" למה שמתואר כאן? אין צורך ב"הבנה".
  הדבר היחידי שצריך להבין הוא שהאינטימיות של סקס מביאה איתה גם קשר רגשי. סקס אינו העברת חוטר ברובה.

  רק תגובה אחת כמעט חודש אחרי. עצוב.
  וגם אני גבר.

  1. Avatar
   גדי

   כתיבה יפה בא לי לעשות לך טוב

   ולך הבחור העוקצני שעוקץ את חברך ב״מה הקשר״ תשתדל להפעיל את השכל קצת יותר

 3. Avatar
  שושנה קירש

  מגברים מסוימים , ורבים מהם , כן , זו ציפייה מעט מוגזמת.
  מה שאני יודעת זה שאישה לא הייתה מעולם נוהגת כך וגם לא בלילה הראשון והיחיד. ואולי כן. לא רוצה לעשות הכללות.
  מה שהכי מכעיס זה שהוא אכן עשה רושם של אדם חם ורגיש אלייך לפני הכניסה למיטה ואז עשה את ה – 180.
  מישהו כאן התלונן שהיו רק שתי תגובות.
  אז אני משתפת את מה שכתבת בקבוצות בפייסבוק ותראי כמה תגובות תקבלי.

 4. Avatar
  שושנה קירש

  הציצי בקבוצת "שיח פמיניסטי" ו"גברים נשים – יחסים".
  תוך כמה שניות עשרות תגובות.

כתיבת תגובה

שיתוף:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

עוד באותו נושא:

מסתמן: עצירות במתקן כליאה עברו כריתות רחם ללא הסכמתן

Reading Time: 4 minutes דיווחים ראשוניים על כריתות רחם והליכים כירורגים אחרים שנעשו ללא הסכמה בנשים במתקני כליאה בארצות הברית. ברקע: היסטוריה אמריקאית של עיקור כפוי במאה האחרונה, בקרב אוכלוסיות מוחלשות – ילדות אמנה, נכות, סובלות ממחלות נפש, וכהות עור

חטאתי לפנייך ואני לוקח אחריות

Reading Time: 5 minutes התנצלות, מרחב החלמה ולקיחת אחריות אמיתית הם חלק מהתהליך המורכב שקורבנות מתמודדות איתו לאחר פגיעה. אך, מובן מאליו ככל שזה יישמע, טרם הבנו את המשמעות הרחבה של הדברים

הייתי שם

Reading Time: 50 minutes במה פתוחה לעדויות על אלימות כלפי נשים, כחלק מפרויקט #הייתי_שם בעמוד הפייסבוק של פוליטיקלי קוראת. העדויות הללו מציגות תמונה רחבה ומעמיקה של אלימות כלפי נשים בישראל ושל המדינה, החברה והתרבות שתומכות בה.

בעקבות האימהות – יומן מסע

Reading Time: 12 minutes השיטה פשוטה – הם קודם כל מפצלים בין המפגינים. מרחוק אנחנו רואות אימהות אחרות, אנחנו מקוות שזה עוזר. כמה דקות אחר כך הן מופיעות עם עיניים אדומות ומספרות שהפעם, האלימות הופנתה גם אליהן.