לתמיכה דרך אפליקציית "ביט"*:

050-698-0300

העברה בנקאית*:

בנק מרכנתיל, סניף 672, חשבון:

79014889 

* לקבלת קבלה על תמיכה באמצעות ביט או בהעברה בנקאית,

יש לשלוח לנו מייל: politically.Corret@Gmail.com

 

 

פוליטיקלי קוראת היא גוף התקשורת הפמיניסטי היחיד בישראל
והפעילות שלנו מוקדשת להצפת תופעות מושתקות בחיי נשים.

יש עוד כל כך הרבה סיפורים לספר –
כדי להמשיך במשימה שלנו, אנו זקוקות לתמיכתך.

מאז שנת 2012, מובילה "פוליטיקלי קוראת" מהפכה בתקשורת הישראלית. הודות לנוכחות המתמדת שלנו, לקוראות, לכותבות ולעורכות המסורות שלנו, החברה בישראל מתייחסת סוף סוף לסוגיות שמטרידות נשים ומשפיעות על חיינו. אנחנו מקדמות סדר יום פמיניסטי על ידי הצפת קמפיינים יעודיים ברשתות החברתיות, יצירת תחקירים מעמיקים והכשרת נשים שמעולם לא כתבו קודם לכן כדי שיביאו את הסיפורים שלהן למרכז הבמה.

אנו מסקרות בעקביות תופעות של אלימות מגדרית, סוגיות של נשים במערכת הבריאות, פוליטיקה פמיניסטית, מחאות בארץ ובעולם ועוד. הצמיחה הגדולה שלנו והסיקורים המעמיקים הובילו לשינוי משמעותי בסדר היום התקשורתי והציבורי בישראל. הזרם המרכזי בתקשורת הולך בעקבותינו וכך גם נבחרי ונבחרות ציבור, אך יש עוד הרבה עבודה לעשות.

העשייה שלנו מתאפשרת כמעט כולה תודות לתמיכת הקוראות והקוראים שלנו. כיום, כל העשייה שלנו מנוהלת על ידי 3 חצאי משרות בתשלום ועשרות מתנדבות.

מדי יום אנו מקבלות פניות מנשים שרוצות שנעסוק בעוד נושאים ובצורה נרחבת יותר ואנו רוצות לתת מענה לכל אלה ולוודא שהסוגיות החשובות הללו יקבלו את היחס הציבורי שמגיע להן . כדי לעשות זאת אנו זקוקות לתמיכתך.