אחרי שש עונות מסעירות, מרגשות, כואבות ובעיקר מאתגרות מאד, הגיעה העונה האחרונה של 'כתום זה השחור החדש'. אירוע כזה, כמובן, דורש מאיתנו היערכות מחודשת. לכן, עבור חגיגות הסיום של אחת הסדרות הפמיניסטיות ביותר שנראו על מסכינו, החלטנו לנסות ולהקליט פודקאסט.
 
התאספנו שלושתנו, מאיה רומן, מריאלה יאבו ונועה בורשטיין חדד, מול מסך הטלוויזיה לסופ"ש של צפיית בינג' אקטיבית ומעוררת מחשבה. לאחר צפייה בכל פרק ניסינו לנתח ולהבין את מה שהרגשנו, מה שראינו ומה שקראנו אל תוך הסצנות (המחושבות יותר מתמיד בעונה זו, יש לציין).
 
ביקרנו, פירשנו, התווכחנו, התעצבנו (בעיקר על פייפר) ובכינו מאד.
אז הרי הוא לפניכן, הפודקאסט הראשון של פוליטיקלי קוראת, העונה האחרונה של כתום.
 
מוזמנות לכתוב לנו גם אתן, מה היו הסצנות האהובות עליכן, מה הדליק לכן נורות מעניינות וחשוב מכל, מתי פייפר הכי עצבנה אתכן!

פרק 1

פרק 2

 

פרק 3

פרק 4

פרקים 5-6

לביקורות מסך נוספות לחצו כאן

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מה עוד מעניין אותך היום?

חביבה מסיכה, זמרת ושחקנית תיאטרון יהודייה-תוניסאית משנות העשרים, הייתה דמות נערצת ואהובה הן בציבור היהודי והן בציבור התוניסאי הכללי. היא הייתה אישה יפה, ססגונית ושנויה במחלוקת, שניהלה חיי אהבה מגוונים וסוערים עם נשים וגברים, באופן פומבי ומוחצן. בגיל 27 נרצחה בידי מאהב יהודי קנאי. בספר שפורסם בשנת 2023 מסופרים קורות חייה.
ניתוח הספר "האירוע", שמספר את סיפורה של הכותבת שיברה הפלה לא חוקית בשנות ה60 בצרפת. הגוף הנשי הוא גוף ללא מוצא שכן כל ניסיון להפסיק את ההריון נתקל במערכות פטריארכליות חברתיות ומדינתיות. האירוע פורם את המערכות האלה וחושף צעד צעד כיצד נשים מנסות להציל את חייהן והסכנות הטמונות בכך.

לראות את התמונה המלאה

פעם בשבוע אנחנו שולחות מייל שמחבר בין הכתבות ומציע לך דיון פמיניסטי מורכב.  

הדיון הזה חייב להתקיים ואנחנו זקוקות לעזרתך כדי להמשיך אותו

גם במלחמה, התפקיד שלנו הוא להביא את הסיפור האנושי ולתת במה לקולות של הנשים שלא תשמעו בשום מקום אחר.